🇨🇳 Nauka chińskiego

Molihua – nauka chińskiego w Katowicach oraz online

W ofercie naszej Szkoły Języków Azjatyckich Molihua dostępna jest m.in. nauka chińskiego (mandaryński). Udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych lektorów otworzy przed Tobą drzwi do świata fascynującej kultury, a także niezliczonych możliwości zawodowych i osobistych. W naszej ofercie znajdziesz lekcje języka chińskiego – zarówno na miejscu w Katowicach, jak i online, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by sprostać różnorodnym potrzebom i poziomom zaawansowania naszych uczniów. Zapraszamy do zapisów wszystkich chętnych – tych, którzy stawiają pierwsze kroki w nauce języka chińskiego oraz osoby płynnie posługujące się mandaryńskim, chcące wdrapać się na jeszcze wyższy poziom komunikacji.

Nauka języka chińskiego oparta na indywidualnych potrzebach uczniów

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na naukę chińskiego w Katowicach w naszym lokalu, czy chcesz do nas dołączyć z innego zakątka naszego kraju i preferujesz naukę chińskiego online – na zajęciach prowadzonych w ramach oferty szkoły Molihua lektor zadba o Twoje potrzeby oraz cele językowe i obejmie Cię odpowiednią opieką, by z każdą sesją zakres Twoich umiejętności się powiększał. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych studentów, oferujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe (4-6 osób) podzielone według poziomu zaawansowania. Kliknij, by dowiedzieć się więcej lub skontaktuj się z nami, a my w oparciu o Twoje preferencje, poziom oraz cele doradzimy Ci, jaki rodzaj zajęć wybrać.

W naszej szkole mile widziani są zarówno początkujący, jak i osoby mające już pewne zaplecze językowe. Organizujemy również lekcje dedykowane przedstawicielom firm współpracujących z chińskimi kontrahentami, skupiając się w nim na nauce języka branżowego.

Kto uczy chińskiego w naszej szkole?

Kadra naszej szkoły składa się z wykwalifikowanych lektorów z bogatym doświadczeniem w nauczaniu języka chińskiego. Stosujemy nowoczesne metody dydaktyczne, korzystając ze sprawdzonych i rekomendowanych podręczników oraz materiałów autentycznych, gier językowych oraz technik wspomagających szybkie przyswajanie słownictwa i gramatyki. Ponadto na potrzeby studentów możemy poprowadzić również zajęcia dostosowane do najnowszych wymagań egzaminacyjnych, co będzie nieocenioną pomocą dla tych, którzy planują zdobycie międzynarodowych certyfikatów językowych.

Zajęcia są u nas prowadzone przez Martynę Stanisz oraz Shengmiao Yu, czyli współzałożycielki szkoły. Martyna jest wykładowcą języka chińskiego na Uniwersytecie Śląskim oraz absolwentką kierunku o specjalności tłumaczeniowej angielski-chiński. Do jej doświadczenia zalicza się również pobyt w chińskiej miejscowości Shenyang, gdzie rozwijała swoje umiejętności językowe oraz poznawała kulturę Państwa Środka jako stypendystka uczelni Northeastern University. Jest także naszym tłumaczem.

Shengmiao Yu również wykłada język chiński na Uniwersytecie Śląskim. Jest certyfikowanym nauczycielem (CTCSOL) i mówi biegle po polsku, a dzięki wielu latom spędzonym w naszym kraju świetnie rozumie również jego kulturę, co sprawia, że potrafi zaciekawić swoim rodzimym językiem naszych rodaków i dzielić się z nimi swoją obszerną wiedzą w tym zakresie.

Stawiając na naukę języka chińskiego – czy to online, czy w Katowicach, masz więc pewność, że bierzesz udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych lektorów. Więcej informacji o naszym zespole znajdziesz w biogramach dostępnych w zakładce „kadra”.

Postaw na naukę chińskiego w Molihua

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki chińskiego online i stacjonarnie w Katowicach. Z nami stanie się on nie tylko językiem, który otworzy przed Tobą nowe perspektywy zawodowe, ale również pasją, która wzbogaci Twoje życie kulturowo. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest podróżowanie, praca w międzynarodowym środowisku, czy po prostu chęć zgłębienia jednej z najstarszych kultur świata – nasze zajęcia są idealnym krokiem w kierunku realizacji Twoich marzeń.

Nauka języka chińskiego w Molihua Katowice to:

  • zajęcia pod okiem profesjonalnego lektora (w tym native speakera),
  • nieograniczony dostęp do skutecznych materiałów dydaktycznych,
  • metody nauczania dopasowane do potrzeb ucznia,
  • skuteczne sposoby nauki z angażującymi aktywnościami lekcyjnymi,
  • szeroki wybór zajęć na różnych poziomach,
  • lekcje indywidualne lub w kameralnych zespołach.
  • rozwój językowy i kulturowy.

Nie czekaj – zacznij swoją przygodę z językiem chińskim już dziś! Zapewniamy wsparcie na każdym etapie nauki. Dołącz do grona zadowolonych uczniów, którzy dzięki naszym zajęciom odkryli piękno i możliwości, jakie niesie ze sobą znajomość języka chińskiego. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, w której dostępne są również: nauka koreańskiego, nauka japońskiego czy usługi profesjonalnego tłumacza języka chińskiego.

Zobacz opinie o zajęciach z nami ⭐⭐⭐⭐⭐

„Bardzo profesjonalnie. Martyna prowadzi zajęcia w bardzo interesujący sposób. Można przy okazji dowiedzieć się co nieco o kulturze, kuchni i zwyczajach chińskich. Zajęcia w miłej przyjemnej atmosferze, dostosowane do poziomu uczestników. Polecam” (Michał)

Call Now Button