🇯🇵 Nauka japońskiego 

Molihua – miejsce, gdzie nauka japońskiego staje się prawdziwą przyjemnością

Interesuje Cię nauka japońskiego? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym językiem od podstaw? A może masz już pewne doświadczenie i szukasz miejsca, w którym będziesz móc kontynuować swój językowy rozwój pod okiem doświadczonego lektora? W Molihua otwieramy przed Tobą drzwi do świata Nihongo (日本語), bez względu na to, gdzie jesteś i skąd chcesz się uczyć. Rozpocznij swoją przygodę z fascynującym językiem oraz kulturą Japonii i zapisz się na naukę japońskiego online lub w naszej siedzibie w Katowicach.

Indywidualne podejście do nauki japońskiego z Molihua

W naszej szkole skupiamy się maksymalnie na potrzebach uczniów i pomagamy im osiągać swoje cele językowe, niezależnie od stopnia zaawansowania. Oferujemy zajęcia stacjonarne oraz online, organizowane indywidualnie, a także w niewielkich grupach. Dzięki temu każdy z naszych uczniów ma zapewniony odpowiedzi poziom opieki i może notować postęp z zajęć na zajęcia. Nasze lekcje są przygotowane z myślą zarówno o dorosłych, jak i młodzieży. Jesteśmy także szkołą odpowiednią dla przedstawicieli firm, dla których j. japoński jest kluczowym w kontekście biznesowym. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, a my zaproponujemy Ci odpowiedni tok nauki, dzięki któremu krok po kroku zaczniesz zbliżać się od osiągnięcia pożądanego poziomu.

Dlaczego warto postawić na naukę japońskiego online z Molihua?

Nauka języka japońskiego online w naszej szkole przynosi studentom wiele zalet. Oto najważniejsze z nich:

  • nauka w małych grupach lub indywidualnie – skupienie lektora na potrzebach uczniów,
  • zajęcia pod okiem profesjonalnego lektora,
  • dostęp do materiałów edukacyjnych 24/7 (najnowsze podręczniki oraz autorskie materiały),
  • elastyczny harmonogram dostosowany do Twoich potrzeb,
  • oszczędność czasu – uczysz się, gdziekolwiek jesteś,
  • poznawanie zarówno japońskiego języka, jak i kultury,
  • atrakcyjne ceny.

Kto uczy u nas języka japońskiego?

W naszej szkole za naukę języka japońskiego zarówno online, jak i na miejscu w Katowicach odpowiadają profesjonalni lektorzy – Krzysztof Olszewski oraz Aleksandra Woryna. Pan Krzysztof jest wykładowcą akademickim i tłumaczem symultanicznym z 24-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Jest nauczycielem pełnym pasji, posiłkującym się tylko oficjalnymi podręcznikami, ale i autentycznymi japońskimi materiałami, dzięki czemu nauka języka pod jego okiem jest w pełni naturalna. Aleksandra jest z kolei studentką filologii o specjalności tłumaczeniowej angielski-japoński na Uniwersytecie Śląskim zakochaną w japońskiej kulturze, dzięki czemu jej zajęcia obfitują nie tylko w samą naukę języka, ale i właśnie smaczki związane z japońskim stylem bycia i tamtejszymi tradycjami oraz przyzwyczajeniami. Szczegółowe biogramy naszych lektorów są dostępne w zakładce „kadra”.

Jeśli chcesz uczyć się języka japońskiego pod okiem ludzi przekazujących swoją wiedzę z pasją i pełnym zaangażowaniem, to takie rozwiązanie jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Zapraszamy do zapisów!

Nauka japońskiego (i nie tylko) dla każdego!

Jesteśmy szkołą ukierunkowaną na dostosowywanie się do potrzeb naszych uczniów. Szeroka oferta zajęć indywidualnych oraz w małych grupach, różne poziomy zaawansowania, nauka języka potocznego oraz biznesowego, zajęcia odbywające się zdalnie oraz w naszej katowickiej siedzibie – to wszystko jest do dyspozycji osób, które zdecydują się na zapisy do Szkoły Języków Azjatyckich Molihua. Niezależnie od tego, czy chcesz okiełznać podstawy japońskiego, czy interesuje Cię nauka zaawansowanego słownictwa i zasad gramatycznych – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty. Molihua to nie tylko nauka języka japońskiego w Katowicach oraz online. Osobom szukającym okazji do poznania innych języków krajów wschodniej Azji polecamy także naukę chińskiego (mandaryński) czy naukę koreańskiegoŚwiadczymy również profesjonalne usługi tłumaczeniowe – ustne i pisemne. Sprawdź m.in. naszą ofertę tłumacza języka chińskiego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Kliknij przycisk poniżej i zostaw nam swoje dane kontaktowe, abyśmy mogły zaproponować Ci zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb.

Zobacz opinie o zajęciach z nami ⭐⭐⭐⭐⭐

„Bardzo profesjonalnie. Martyna prowadzi zajęcia w bardzo interesujący sposób. Można przy okazji dowiedzieć się co nieco o kulturze, kuchni i zwyczajach chińskich. Zajęcia w miłej przyjemnej atmosferze, dostosowane do poziomu uczestników. Polecam” (Michał)

Call Now Button