Molihua (茉莉花) oznacza po chińsku kwiat jaśminu, który jest rośliną pochodzącą z ciepłych obszarów Azji. Chińczycy wykorzystują go do produkcji herbaty zielonej jaśminowej, a nawet opiewają ten kwiat zachwytem w swoich pieśniach ludowych.

Kim jesteśmy?

Chinka biegle mówiąca po polsku (Shengmiao Yu) oraz Polka biegle mówiąca po chińsku (Martyna Stanisz) postanowiły połączyć siły, aby stworzyć Szkołę Języków Azjatyckich. Wraz z lektorami języka japońskiego i języka koreańskiego tworzymy zgrany team profesjonalistów, których pasją jest przekazywanie wiedzy i dzielenie się kulturą.

Naszym atutem jest dbanie o każdego kursanta i tworzenie rodzinnej oraz przyjaznej atmosfery podczas zajęć.

Nasz zespół składa się zarówno z Polaków, jak i Native Speakerów. Więcej informacji o każdym z lektorów znajdziecie w zakładce Kadra.

Dla kogo są zajęcia?

Zajęcia dedykowane są absolutnie dla każdego, ponieważ nauka języków azjatyckich nie jest tylko poznaniem samych słów i struktur gramatycznych, ale również rozwijaniem w sobie pracowitości, pamięci wzrokowej poprzez naukę pisma, a nawet słuchu muzycznego. To nie wszystko co oferują nam te niezwykle ciekawe języki. Oprócz nauki języków, poznajemy również kulturę i obyczaje panujące w krajach Azji. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Katowicach oraz online przez platformę Zoom i Microsoft Teams.

Oferujemy również kursy języka chińskiego dla firm, w formie online oraz stacjonarnej na terenie Śląska. Kursy dla firm skupiają się również na chińskiej etykiecie biznesowej, komunikacji z kontrahentami z Chin oraz na języku wykorzystywanym w biznesie.

Zobacz co o nas mówią ⭐⭐⭐⭐⭐

„Zajęcia z Panią Martyną są prowadzone bardzo profesjonalnie, lekcje są interesujące oraz zrozumiałe. Wszystko odbywa się z cierpliwością w bardzo miłej atmosferze. Polecam.” (Maja)

„Jestem studentką na kierunku tłumaczeniowym z językiem chińskim i bardzo zależy mi na dobrej znajomości języka chińskiego. Zajęcia z Shengmiao, przeprowadzane w bardzo przystępny sposób, pomogły mi znacząco podnieść poziom znajomości języka, a zwłaszcza udoskonalić umiejętności komunikacji. Dzięki nim udało mi się uzyskać bardzo wysoki wynik na egzaminie HSK4. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą skutecznie nauczyć się języka chińskiego w bardzo miłej atmosferze.” (Julia Klause)

Call Now Button