🇰🇷 Nauka koreańskiego  

Skuteczna nauka koreańskiego z Molihua

Języki wschodnioazjatyckie zyskują nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie na popularności w bardzo dynamiczny sposób. Przykładem jest koreański, który fascynuje rzesze młodych osób zainteresowanych chociażby kulturą k-popu. Coraz częściej przydaje się on naszym rodakom również zawodowo, ze względu na współpracę z tamtejszymi przedsiębiorstwami – m.in. z branży elektronicznej. Jeśli interesuje Cię nauka koreańskiego online lub stacjonarnie w Katowicach, to nasza szkoła jest miejscem, którego szukasz. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i rozpoczęcia lub kontynuacji swojej przygody z tym językiem pod okiem doświadczonego lektora będącego native speakerem.

Nauka koreańskiego w Katowicach oraz online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona osób zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności językowych w dogodnych dla siebie warunkach, oferujemy nie tylko popularną ostatnimi czasy naukę koreańskiego online, ale i stacjonarnie – w naszej siedzibie w Katowicach. Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasowywać do potrzeb naszych uczniów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy mają problemy ze skupieniem się w domu, dlatego wolą brać udział w zajęciach stacjonarnych. Dysponujemy lokalem usytuowanym w centrum Katowic z bardzo dogodnym dojazdem dla mieszkańców miasta oraz całej aglomeracji.

Nie zapominamy jednak oczywiście także o studentach z innych zakątków naszego kraju, którzy szukają okazji do nauki koreańskiego online pod okiem profesjonalnych i doświadczonych lektorów. Do zapisów na nasze lekcje zapraszamy każdego, kto chce rozwijać się pod kątem znajomości tego wyjątkowego języka – bez względu na miejsce zamieszkania. Na nasze zajęcia można uczęszczać już od 11. roku życia i są one dedykowane zarówno osobom uczącym się języka hobbystycznie, jak i zawodowo. Nasi lektorzy podchodzą ze zrozumieniem do celów każdego ucznia. Sprawdź, na czym polegają różnice w lekcjach indywidualnych oraz grupowych (4-6 osób), skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, a my zaproponujemy Ci optymalny tok nauczania, uwzględniając Twój poziom oraz dostępność czasową.

Zalety nauki koreańskiego z Molihua

Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, przygotowując ofertę zajęć z języka koreańskiego, zadbaliśmy o kilka kluczowych elementów:

  • elastyczność – nauka koreańskiego online na każdym poziomie oraz stacjonarnie w przypadku skompletowania odpowiedniej grupy,
  • komfort – nauka stacjonarna w lokalu umiejscowionym w centrum Katowic lub zdalnie z dowolnego miejsca na świecie,
  • doświadczenie – dostęp do profesjonalnego lektora z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu osób na różnych poziomach zaawansowania,
  • efektywność – nasze metody kształcenia są skuteczne, co potwierdza wiele pozytywnych opinii naszych studentów dostępnych na naszym profilu Google.

Nasz lektor języka koreańskiego

Jeśli chcesz mieć pewność, że pracujesz nad swoimi umiejętnościami lingwistycznymi pod okiem eksperta, to nasza szkoła jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Daeup Kim jest wykładowcą języka koreańskiego na Uniwersytecie Śląskim. Ma wiele lat doświadczenia w pracy z polskimi uczniami i wiedzę oraz umiejętności pozwalające mu na naukę na różnych poziomach zaawansowania – od absolutnych podstaw, do zaawansowanego, branżowego słownictwa. Jest elastyczny i dopasowuje się do potrzeb studentów, w razie potrzeby skupiając się bardziej na konwersacji oraz kwestiach gramatycznych, a także nauce pisania, czytania czy poznawaniu koreańskiej kultury. Więcej o naszym lektorze w zakładce „kadra”.

Nauka koreańskiego (i nie tylko) w przyjaznej atmosferze

Chcesz przełamać bariery językowe? A może marzysz o rozpoczęciu nowego etapu w Twoim życiu? Rozpocznij naukę koreańskiego online lub na miejscu w Katowicach z Molihua już teraz i odkryj nowy świat pełen możliwości. Nauka koreańskiego mimo olbrzymich różnic w brzmieniu i budowie tego języka może okazać się całkiem łatwa, jeśli masz do dyspozycji odpowiednie narzędzia i wsparcie profesjonalnego lektora, które Ci zapewnimy. Edukacyjna oferta naszej szkoły jest elastyczna i niezmiennie pracujemy nad jej rozszerzaniem, a na organizowanych przez nas zajęciach mile widziani są uczniowie na różnych poziomach zaawansowania.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, a także sprawdź inne zajęcia oraz usługi dostępne w naszym wykonaniu, takie jak: nauka chińskiego (mandaryński), nauka japońskiego czy dostęp do profesjonalnego tłumacza języka chińskiego. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kliknij przycisk poniżej i zostaw nam swoje dane kontaktowe, abyśmy mogły zaproponować Ci zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb.

Zobacz opinie o zajęciach z nami ⭐⭐⭐⭐⭐

„Bardzo profesjonalnie. Martyna prowadzi zajęcia w bardzo interesujący sposób. Można przy okazji dowiedzieć się co nieco o kulturze, kuchni i zwyczajach chińskich. Zajęcia w miłej przyjemnej atmosferze, dostosowane do poziomu uczestników. Polecam” (Michał)

Call Now Button